Vzduchové bariéry


  • Zvýšení očekávané životnosti ochlazovacích systémů
  • Oddělení prostředí: eliminuje prach, znečišťující látky, zápach, hmyz, kouř a ostatní výpary
  • Zachování stálé teploty
  • Bezpečná a pohodlná údržba
  • Snížení počtu dveřních cyklů, opotřebení a možnosti poškození a s tím spojených nákladů
  • Zlepšení produktivity udržováním nerušených průchodů
  • Výměna zastaralých plastových závěsů s cílem získat jasnou viditelnost a větší hygienu prostředí
  • Eliminace účinku mrazů a tvorby námrazy

Jak bariéry pracují?


Vzduchové bariéry FAIRAIR vytvářejí účinnou oddělovací zónu u dveřních průchodů opakovanou cirkulací vzduchu v daném prostoru formou laminárního (plynulého) proudění přes otevřené dveře. Kinetická energie pohybujícího se vzduchu vytváří určitou bariéru podobající se vodopádu, která zabraňuje úniku vzduchu mezi dvěma oblastmi s různým tlakem a klimatem. Čím více tento vzduch plynule proudí, tím více je pro venkovní vzduch obtížnější proniknout za takovou bariéru.

SYSTÉMY VZDUCHOVÝCH BARIÉR PRO PRŮMSLOVÉ ÚČELY

FAIRAIR nabízí tři odlišné systémy vzduchových bariér určených pro průmyslový sektor - Ultrashield, Xtremeshield a Megashield. Tyto motorizované dveře, které se pohybují v rozmezí od 5,4 metru do 13,5 metru, poskytují energeticky úspornou vzduchovou bariéru pro nejrůznější průmyslové objekty, a to včetně dveří skladových prostor, dveří prostor učených pro příjem a dalších dveří průmyslových prostor. Tyto průmyslové systémy vzduchových bariér jsou konstruovány tak, aby odolávaly nejdrsnějším klimatickým podmínkám a zajišťovaly tak hospodárný a energeticky úsporný způsob provozu.

POUŽITÍ

Vzduchové bariéry typu Ultrashield, Xtremeshield a Megashield jsou konstrukčně navrženy pro dveře s výškou od 5,4 do 13,5 m.

 

SYSTÉMY VZDUCHOVÝCH BARIÉR PRO KOMERČNÍ ÚČELY

Na vývoji, dodávkách a instalaci energeticky úsporných vzduchových bariér spolupracujeme s celou řadou komerčních společností. Tyto komerční dveřní systémy jsou přizpůsobeny konkrétním výškám dveří a jsou vyrobeny z nejosvědčenějších a nejúčinnějších materiálů, které zajišťují, že váš systém dveří v komerční oblasti pracuje na bázi nejvyšších standardů.

POUŽITÍ

Vzduchové bariéry typu Durashield a Durashield HD jsou konstrukčně navrženy pro dveře s výškou od 3,0 do 3,6 m.

 

SYSTÉMY VZDUCHOVÝCH BARIÉR PRO SEKTOR MALOOBCHODU

Pro naše maloobchodní klienty nabízíme řadu řešení týkajících se systémů vzduchových bariér. Každý z těchto systémů splňuje určité potřeby a konkrétní požadavky na maloobchodním trhu a poskytuje výrobek zaměřený na úsporu energie, který láká zákazníky, aby vstoupili do vaší maloobchodní prodejny. Vzduchové bariéry typu Microshield a Comfortshield Air se dodávají v různých velikostech a barvách a fungují velmi dobře jako vstupní dveře do nejrůznějších maloobchodních prodejen.

POUŽITÍ

Vzduchové bariéry Microshield a Comfortshield jsou konstrukčně navrženy pro dveře s výškou do 2,4 m.

 

Průmyslové, komerční a rezidenční řešení ventilace